Make your own free website on Tripod.com
 

Tekerlekli Sandalye Basketbol Lig Fikstürü

Ana Sayfa Derecelerim Derecelerim Basında Ben TV de Ben
Engellilerin yasal hakları Engelsiz Kim Engelsiz'in Resimleri  T. S. B Lig Fisktürü T.S.B Son hafta maç sonuçları

T.S.B Puan Durumu

 

TAKIMLAR

K.KT.C MASERYA SPOR KLÜBÜ ( MASERYA )

İSDENDERUN ORTAPEDİK ÖZÜRLÜLER SPOR KLÜBÜ ( İSKENDERUN )

İSTANBUL FATİH ÖZÜRLÜLER SPOR KLÜBÜ ( İST. FATİH )

İSTANBUL SAKATLAR SPOR KLÜBÜ ( İST. SSK )

İZMİR REHABİLİTASYON SPOR KLÜBÜ (İZM. REH. )

SAMSUN BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KLÜBÜ ( SAMSUN BED. ENG )

SAMSUN ORTAPEDİK ÖZÜRLÜLER SPOR KLÜBÜ ( SAMSUN ORT. )

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ( İZM B.Ş BLD )

ANTAKYA SEVGİ ENGELLİLER SPOR KLÜBÜ ( ANTAKYA SEVGİ )

ADANA ENGELLİLER SPOR KLÜBÜ ( ADANA ENG )

İSTANBUL BEŞİKTAŞ ENGELLİLER SPOR KLÜBÜ ( İST BJK )

İSTANBUL DOSTLUK SPOR KLÜBÜ

 

 

1.HAFTA

TARİH ŞEHİR SALON SAAT      A TAKIMI   B TAKIM A        B
20.10.2000 K.K.T.C LEFKOŞE S.S 12:00 MASERYA SAMSUN-ORT.              
21.10.2000 İSKENDERUN ATATÜRK S.S 12:00 İSKENDERUN İZM B.Ş BLD    
21.10.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S      12:00 İST. FATİH ANTAKYA-SEVGİ            
21.10.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S 14::00 İST. S.S.K ADANA ENG.    
21.10.2000 İZMİR CUMHURİYET S.S 12:00 İZM. REH. İST. BEŞİKTAŞ    
21.10.2000 SAMSUN YAŞAR DOĞU S.S 12:00 SAMSUN-BED.ENG     İST. DOSTLUK    

2. HAFTA

TARİH ŞEHİR SALON SAAT      A TAKIMI B TAKIM A        B
29.10.2000 ADANA A.MENDERES S.S 12:00 ADANA ENG. İST. BEŞİKTAŞ
29.10.2000 HATAY ANTAKYA S.S 12:00 ANTAKYA-ENG. MASERYA
29.10.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S 12:00 İST. DOSTLUK İST. S.S.K
29.10.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S 14:00 İST. BJK İST. FATİH
29.10.2000 İZMİR FUAR CELAL ATİK S.S 12:00 İZM B.Ş BLD SAMSUN-BED.ENG
29.10.2000 SAMSUN YAŞAR DOĞU S.S 12:00 SAMSUN-ORT. İZM. REH.

3. HAFTA

TARİH ŞEHİR SALON SAAT      A TAKIMI B TAKIM A        B
05.11.2000 HATAY ANTAKYA S.S 12:00 ANTAKYA-ENG. İST. BEŞİKTAŞ    
05.11.2000 İSKENDERUN ATATÜRK S.S 12:00 İSKENDERUN SAMSUN-BED.ENG    
05.11.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S      12:00 İST. DOSTLUK ADANA ENG.    
05.11.2000 İZMİR CUMHURİYET S.S 12:00 İZM. REH. MASERYA    
05.11.2000 İZMİR FUAR CELAL ATİK S.S 12:00 İZM B.Ş BLD İST. S.S.K    
05.11.2000 SAMSUN YAŞAR DOĞU S.S 12:00 SAMSUN-ORT. İST. FATİH    

4. HAFTA

TARİH ŞEHİR SALON SAAT  A TAKIMI B TAKIM A        B
11.11.2000 K.K.T.C LEFKOŞE S.S 12:00 MASERYA İZM B.Ş BLD
12.11.2000 ADANA A.MENDERES S.S 12:00 ADANA ENG. İST. FATİH
12.11.2000 SAMSUN YAŞAR DOĞU S.S 12:00 SAMSUN-BED.ENG İST. BEŞİKTAŞ
12.11.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S       12:00 İST. S.S.K ANTAKYA-ENG.
12.11.2000 İSKENDERUN ATATÜRK S.S 12:00 İSKENDERUN SAMSUN-ORT.
12.11.2000 İZMİR CUMHURİYET S.S 12:00 İZM. REH. İST. DOSTLUK

5. HAFTA

TARİH ŞEHİR SALON SAAT      A TAKIMI B TAKIM A        B
19.11.2000 K.K.T.C LEFKOŞE S.S 12:00 MASERYA İST. S.S.K    
19.11.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S       12:00 İST. FATİH İSKENDERUN    
19.11.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S 12:00 İST. BEŞİKTAŞ İZM B.Ş BLD    
19.11.2000 SAMSUN YAŞAR DOĞU S.S 12:00 SAMSUN-ORT. İST. DOSTLUK    
19.11.2000 HATAY ANTAKYA S.S 12:00 ANTAKYA-ENG. SAMSUN-BED.ENG    
19.11.2000 ADANA A.MENDERES S.S 12:00 ADANA ENG. İZM. REH.    

6. HAFTA

TARİH ŞEHİR SALON SAAT      A TAKIMI B TAKIM A        B
25.11.2000 İSKENDERUN ATATÜRK S.S 12:00 İSKENDERUN İST. DOSTLUK    
25.11.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S      12:00 İST. S.S.K SAMSUN-BED.ENG    
25.11.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S 12:00 İST. BEŞİKTAŞ MASERYA    
25.11.2000 İZMİR FUAR CELAL ATİK S.S 12:00 İZM B.Ş BLD ADANA ENG.    
25.11.2000 İZMİR CUMHURİYET S.S 12:00 İZM. REH. İST. FATİH    
25.11.2000 SAMSUN YAŞAR DOĞU S.S 12:00 SAMSUN-ORT. ANTAKYA-ENG.    

7. HAFTA

TARİH ŞEHİR SALON SAAT      A TAKIMI B TAKIM A        B
02.12.2000 K.K.T.C LEFKOŞE S.S 12:00 MASERYA İSKENDERUN    
03.12.2000 SAMSUN YAŞAR DOĞU S.S 12:00 SAMSUN-BED.ENG İZM. REH.    
03.12.2000 ADANA A.MENDERES S.S 12:00 ADANA ENG. ANTAKYA-ENG.    
03.12.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S      12:00 İST. DOSTLUK İST. BEŞİKTAŞ    
03.12.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S 12:00 İST. FATİH İST. S.S.K    
03.12.2000 İZMİR FUAR CELAL ATİK S.S 12:00 İZM B.Ş BLD SAMSUN-ORT.    

8. HAFTA

TARİH ŞEHİR SALON SAAT      A TAKIMI B TAKIM A        B
09.12.2000 K.K.T.C LEFKOŞE S.S 12:00 MASERYA İST. DOSTLUK    
10.12.2000 SAMSUN YAŞAR DOĞU S.S 12:00 SAMSUN-ORT. ADANA ENG.    
10.12.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S      12:00 İST. FATİH SAMSUN-BED.ENG    
10.12.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S 12:00 İST. BEŞİKTAŞ İSKENDERUN    
10.12.2000 HATAY ANTAKYA S.S 12:00 ANTAKYA-ENG İZM B.Ş BLD    
10.12.2000 İZMİR CUMHURİYET S.S 12:00 İZM. REH. İST. S.S.K    

9. HAFTA

TARİH ŞEHİR SALON SAAT      A TAKIMI B TAKIM A        B
17.12.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S 12:00 İST. BEŞİKTAŞ SAMSUN-ORT.    
17.12.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S 12:00 İST. FATİH MASERYA    
17.12.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S 12:00 İST. DOSTLUK İZM B.Ş BLD    
17.12.2000 İZMİR CUMHURİYET S.S 12:00 İZM. REH. ANTAKYA-ENG    
17.12.2000 SAMSUN YAŞAR DOĞU S.S 12:00 SAMSUN-BED.ENG ADANA ENG.    
17.12.2000 İSKENDERUN ATATÜRK S.S 12:00 İSKENDERUN İST. S.S.K    

10. HAFTA

TARİH ŞEHİR SALON SAAT      A TAKIMI B TAKIM A        B
 24.12.2000 HATAY ANTAKYA S.S 12:00 ANTAKYA-ENG İST. DOSTLUK    
 24.12.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S      12:00 İST. S.S.K İST. BEŞİKTAŞ    
 24.12.2000 İZMİR FUAR CELAL ATİK S.S 12:00 İZM B.Ş BLD İST. FATİH    
 24.12.2000 İZMİR CUMHURİYET S.S 12:00 İZM. REH. İSKENDERUN    
 24.12.2000 SAMSUN YAŞAR DOĞU S.S 12:00 SAMSUN-BED.ENG SAMSUN-ORT.    
 24.12.2000 ADANA A.MENDERES S.S 12:00 ADANA ENG. MASERYA    

11. HAFTA

TARİH ŞEHİR SALON SAAT      A TAKIMI B TAKIM A        B
 31.12.2000 K.K.T.C LEFKOŞE S.S 12:00 MASERYA SAMSUN-BED.ENG
 31.12.2000 İSKENDERUN ATATÜRK S.S 12:00 İSKENDERUN ANTAKYA-ENG
 31.12.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S      12:00 İST. DOSTLUK İST. FATİH
 31.12.2000 İSTANBUL BAHÇELİEVLER-ENG.S.S 12:00 İST. BEŞİKTAŞ ANTAKYA-ENG
 31.12.2000 İZMİR FUAR CELAL ATİK S.S 12:00 İZM B.Ş BLD İZM. REH.
 31.12.2000 SAMSUN YAŞAR DOĞU S.S 12:00 SAMSUN-ORT. İST. S.S.K

 

Ana Sayfa Derecelerim Derecelerim Basında Ben TV de Ben
Engellilerin yasal hakları Engelsiz Kim Engelsiz'in Resimleri  T. S. B Lig Fisktürü T.S.B Son hafta maç sonuçları

T.S.B Puan Durumu